O blogu

Rynek to beauty to stale powiększająca się baza produktów do makijażu, pielęgnacji, akcesoriów oraz sprzętów służących dbałości o ciało i twarz. Produkty te plasują się na różnych półkach cenowych oraz cieszą się różnymi opiniami użytkowniczek, które je wypróbowały. Blog powstał po to, by pomóc czytelniczkom odnaleźć się w tym gąszczu. Opisuję w jaki sposób wybrać kosmetyki i urządzenia tak, by dobrze zainwestować w swoją urodę oraz zapewnić swojemu ciału i twarzy bezpieczeństwo i skuteczność działania produktów z branży urodowej.

Każdy artykuł szczegółowo i merytorycznie wyczerpuje temat, stanowiąc doskonałe narzędzie planowania zakupów kosmetycznych. Przedstawiam zalety oraz wady produktów dostępnych obecnie na rynku, ale także pomagam w racjonalnym wyborze akcesoriów z branży beauty na podstawie uniwersalnych zasad, które będą zawsze na czasie, uwzględniając na przykład skład kosmetyków czy renomę marki opisywanych urządzeń. Bazuje zarówno na wiedzy dostarczanej przez producentów,  jak i własnych doświadczeniach oraz tym, co w sieci mówią o poszczególnych kosmetykach i akcesoriach inne internautki.

Maja
To ja 🙂

Blog to szeroka baza wiedzy, pozwalające uzyskać informacje na temat tego, jak być piękną, zadbaną i dokonywać rozsądnych wyborów na zakupach urodowych. Na mojej stronie czytelniczki mogą znaleźć wiele praktycznych porad dla kobiet o różnych typach cery i włosów oraz różnorodnych nawykach i oczekiwaniach w kwestii dbania o urodę. To doskonała pomoc szczególnie dla kobiet, które nie mają czasu zgłębiać wielu blogów kosmetycznych w poszukiwaniu  odpowiedzi na swoje pytania, dotyczące pielęgnacji każdej części ciała oraz makijażu. Moje kompendium wiedzy to wartościowa wiedza w  szeroko pojętym obszarze urodowym jednym miejscu.